ePaczuszka
Email: Hasło:
Szukaj przesyłki Szukaj przesyłki

Reklamacje

Serwis www.epaczuszka.net został stworzony, by zapewnić Państwu możliwość szybkiego i sprawnego nadania przesyłki na jak najkorzystniejszych warunkach, przy pełnym profesjonalizmie z naszej strony. Możemy zapewnić Państwa, iż dołożyliśmy pełnych starań, by nasz serwis funkcjonował bez zarzutu i zaspokoił Państwa potrzeby w stu procentach. Jeśli jednak wystąpiłby jakikolwiek problem związany z funkcjonowaniem naszej strony, bądź sytuacja, z której Państwo nie byliby do końca zadowoleni, zgodnie z polityką serwisu www.epaczuszka.net, prosimy o złożenie pisemnej reklamacji na adres e-mail biuro@epaczuszka.net. Reklamacja zostanie rozpatrzona maksymalnie w ciągu 21 dni od daty jej złożenia.

Usługi zlecane przez państwa przy pomocy naszego serwisu, są świadczone przez międzynarodową firmę kurierską, jaką jest K-EX Sp. z o.o., która codziennie dostarcza paczki tysiącom zadowolonych klientów na terenie całej Polski. Zdarzają się jednak sytuacje, których nikt nie jest w stanie przewidzieć, takie jak zaginięcie przesyłki bądź jej uszkodzenie. W takim wypadku prosimy o kontakt z działem reklamacji K-EX Sp. z o.o., który znajdziecie państwo pod adresem http://www.k-ex.com.pl/ w zakładce Reklamacje, w celu wypełnienia formularza reklamacyjnego i przesłania go w celu rozpatrzenia.

W przypadku gdy przesyłka nie dotarła na czas lub została uszkodzona należy sporządzić protokół reklamacyjny, w miejscu zdarzenia, w obecności kuriera, na oryginalnym druku firmy kurierskiej.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących procedury reklamacyjnej jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

Dane kontaktowe:
e-mail: biuro@epaczuszka.net
tel: 697-211-743
czat z konsultantem

Biuro:
Michał Kudła „KudKov”
ul. Langiewicza 26/41
20-802 Lublin
NIP: 948-248-94-63
REGON: 060747755

O NAS | CENNIK | PAKOWANIE BEZPIECZNE | REGULAMIN | REKLAMACJE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | FAQ | KONTAKT

Copyright by (c) 2011-2013 ePaczuszka.net. Realizacja: Micromedia.